Apartament z dwiema sypialniami

Apartament z dwiema sypialniami składa się z salonu połączonego z wyposażonym aneksem kuchennym, dwóch sypialni z niezwykle wygodnymi łóżkami kontynentalnymi 
oraz prywatnej dużej łazienki i zajmuje powierzchnię ok. 40 m2. Jedna z sypialni ma możliwość przygotowania dwóch łóżek pojedyńczych jak i dużego łoża. Istnieje też możliwość dodania dostawki, wówczas ilosć osób mieszkających w apartamencie moze wynieść 7 osób.W salonie znajduje się sofa, która posiada funkcję sypialną dla dwóch osób Każdy apartament jest wyposażony w deskę do prasowania z żelazkiem oraz kombo aneks kuchenny (minibar, mikrofalówka, czajnik, zestaw naczyń wraz ze sztućcami). Każdy z apartamentów posiada łazienkę prywatna z WC wyposażoną w prysznic oraz suszarkę do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki. Pokoje są wyposażone w bardzo wygodne fotele ze stolikami. Pościel jest przyjazna alergikom, apartamenty zawsze przed przyjazdem gości są specjalnie przygotowywane, m/innymi dezynfekowane i dostosowywany jest preferowany ukłóad łóżek, nasza pralnia posiada certyfikat i daje nam gwarancję 100% unicestwiania wirusa Covid 19.
Goście apartamentu mogą przez całą dobę korzystać z przygotowanych dla nich w lobby napoi chłodzących oraz z dostępnego ekspresu do kawy, kostkarki do lodu, ciasta - według dostępności w danym momencie. Meldowanie gości odbywa się za pomocą infokiosku, w którym poza samym meldunkiem możemy dokonać opłaty kartą i otrzymamy kartę-klucz do drzwi.
Copyright © 2020
projekt i oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się